Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostępność

Dostępność

  Duża część naszej oferty jest dostępna w naszym magazynie i może być wysłana do Państwa "od ręki". Jest możliwość wyświetlenia tylko produktów dostępnych "od ręki" - w tym celu należy użyć Filtra widocznego na lewym marginesie strony i zaznaczyć pole "od ręki:.

Niektóre modele i rozmiary sprowadzamy dla naszych klientów bezpośrednio od producentów, w tym przypadku do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na sprowadzenie wybranego przez Państwa modelu lub rozmiaru.  

Dostępność każdego produktu widoczna jest w jego opisie – w rozwijanej liście z wyborem rozmiaru. Wpisana tam informacja o dostępności wyrażonej w godzinach (1-12h) – oznacza, że towar znajduje się w naszym magazynie i jest gotowy do wysłania w podanym czasie (nie oznacza to, że przesyłka znajdzie się u Państwa w ciągu kilku godzin. Patrz dostawa). Jeżeli przy wybranym rozmiarze pojawia się informacja – 5, 7 lub 10 dni, oznacza to, że na sprowadzenie wybranego przez Państwa towaru potrzebujemy ok. 5 lub 7 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówioną bieliznę dostarczyć jak najszybciej, niestety czasami, z przyczyn na które nie mamy wpływu czas ten może się nieco wydłużyć. 

UWAGA! Produkt sprowadzane na zamówienie są zamawiane u producentów dopiero po wpłynięciu na nasze konto płatności (dotyczy to wyboru opcji przedpłaty).

W przypadku, gdy w Państwa koszyku znajdują się produkty z różną dostępnością – zamówienie zostanie zrealizowane jedną przesyłką, po jego skompletowaniu. Jeżeli zależy Państwu na wcześniejszym otrzymaniu produktów dostępnych „od ręki” prosimy o złożenie dwóch różnych zamówień.

Jeśli zależy Państwu na czasie proponujemy skorzystanie z znajdującego się w lewej kolumnie FILTRA i wyszukanie produktów wg. dostępności. która wskaże produkty gotowe do wysyłki w ciągu kilku godzin.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 6807 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Szybko bez problemów!
2024-06-07
super
pixel