Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności i prowizje

5.  SPOSÓB ZAPŁATY I DOSTAWA

1.  Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Klient ma prawo odebrać zakup poprzez zamówionego samodzielnie kuriera (Sprzedający przygotowuje wtedy tylko przesyłkę do odbioru).

2.    Koszty i szczegóły dostawy zamówienia określone są w warunkach dostawy http://www.ulubionabielizna.pl/Dostawa-cterms-pol-12.html 

3.   Klient ma możliwość odbioru zamówienia w siedzibie Sprzedającego po uzgodnieniu telefonicznym bądź poprzez wybranie odpowiedniej opcji w trakcie procesu składania zamówienia.

4.    Do każdego zamówienia Klient zostanie poinformowany przez Sprzedającego o ilości dni potrzebnych do skompletowania zamówienia (informacja o czasie realizacji zamówienia jest widoczna podczas jego składania - na karcie towaru, przy wybranym rozmiarze produktu).

5.   Czas realizacji zamówienia na konkretny produkt i rozmiar jest podany na karcie produktu - przy jego rozmiarze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. W przypadku, gdy czas realizacji zamówienia przekracza cas deklarowany Klient zostanie poinformowany o powyższym. W takim przypadku Klient ma prawo ustosunkować się do zaistniałej sytuacji zgodnie z pkt. 4 ust. 7).

6.   Termin otrzymania przesyłki uzależniony jest od wybranego przez Klienta sposobu dostawy towaru. Przy dostawach pocztą (wg ofert Poczty Polskiej) czas realizacji wynosi około 2 - 4 dni robocze, przy dostawie kurierem (wg ofert firmy kurierskiej) 1 – 2 dni robocze. Przy dostawie do Paczkomatu 1-3 dni robocze.

7.  Obowiązują następujące formy płatności za zamówione towary:

- za pobraniem: należność pobiera listonosz lub kurier;
- przelewem bankowym na konto sklepu: przedpłata za zamówienie.

- poprzez system płatności elektronicznych obsługiwanych przez sklep. Sklep obsługuje płatności elektroniczne poprzez następujących operatorów: PayU, Przelewy24, PayPal

8.  Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem bankowym, a koszt dostawy jest ustalany indywidualnie z Klientem w zależności od kraju dostawy (40 zł na terenie Europy)

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 6780 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Super obsługa
2024-05-20
Polecam ten sklep
pixel