Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty i wymiany

Zwroty i wymiana


Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy)
zakupionej u nas bielizny w terminie do 14 dni od daty jej otrzymania.

Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy należy kierować na adres: Ulubiona Bielizna, ul Białostocka 9, 03-741 Warszawa.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na  adres:  Ulubiona Bielizna, ul Białostocka 9, 03-741 Warszawa.

 

ZWROT KROK PO KROKU

  1. Prosimy o odesłanie zwracanej bielizny w opakowaniu zapobiegającym zniszczeniu towaru na nasz adres (prosimy o upewnienie się, że towar jest właściwie zabezpieczony na czas transportu. Bezpiecznym opakowaniem będzie np. kartonowe pudełko, w którym otrzymali Państwo produkt. Koperty nawet bąbelkowe nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia i produkty w nie opakowane mogę ulec zniszczeniu). Do przesyłki prosimy dołączyć informację potrzebne do dokonania zwrotu (proponujemy wypełnienie poniższego Formularza Zwrotu)  oraz dowód zakupu.
  2. Po przyjęciu zwrotu Klient otrzyma niezwłocznie (nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy) zwrot dokonanej wpłaty, wg. wybranego sposobu zwrotu.
  3. w sytuacji odstąpienia od umowy koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają klienta.

 ADRES DO WYSYŁKI:

Ulubiona Bielizna
Ul. Białostocka 9
03-741 Warszawa

 

WYMIANA = ZWROT TOWARU ORAZ PONOWNY ZAKUP

Jeżeli chcielibyście Państwo wymienić produkt na inny rozmiar, kolor lub model prosimy o dokonanie w ciągu 14 dni od jego otrzymania ZWROTU na ogólnych zasadach oraz o dokonanie niezależnie od zwrotu PONOWNEGO ZAKUPU.

Zwrotu wpłaty dokonujemy nie później niż 14 dni od otrzymania zwracanego towaru - na ogół są to 2-3 dni robocze. Takie rozwiązanie jest najszybsze i najwygodniejsze - daje pewność dostępności towaru, na który klient chce wymienić oraz nie ma konieczności czekania na nowy towar do otrzymania zwracanego.Aby ułatwić Państwu dokonanie wymiany lub zwrotu załączamy do pobrania:
PDF
 Formularz reklamacji

  Formularz odstąpienia od umowy (zwrotu)
 (Pobierz Adobe Reader)

 

 

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo i tanio na każdej Poczcie lub w Paczkomacie


Jeżeli w momencie zakupu jesteś zarejestrowanym klientem i posiadasz konto w naszym sklepie - zwroty obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów. Wystarczy, że wydrukujesz automatycznie wygenerowane dokumenty i np. w drodze do pracy zostawisz przesyłkę w dogodnej dla Ciebie siedzibie Poczty Polskiej lub w najbliższym Paczkomacie.

 

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo
Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie
Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Paczkomacie.

Tanio
Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,50 zł Pocztą Polską lub 8,36 do Paczkomatu przy czym nie musisz jej płacić przed nadaniem paczki - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar.

Bezpiecznie
Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone: Poczta Polska do wartości 1000zł, Paczkomat do wartości 100 zł.

 

 

Jak dokonać zwrotu zakupionego towaru?

 

1. Dla Klientów posiadających Konto Klienta (zakupy z rejestracją):

 

POCZTA POLSKA ORAZ PACZKOMAT:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.
  • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.
  • Wygeneruj dokumenty nadawcze (etykietę zwrotną w przypadku Poczty Polskie lub kod do paczkomatu (w przypadku wysyłki do Paczkomatu) oraz formularz zwrotu, następnie wydrukuj i koniecznie podpisz dokument zwrotu.
  • Włóż oryginalnie zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnej placówki Poczty Polskiej lub do Paczkomatu, gdzie nadasz przesyłkę. Jednocześnie zwracamy uwagę na to, aby towary nie nosiły śladów użytkowania i posiadały komplet metek.
  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Z reguły trwa to jednak krócej. Od kwoty zwrotu zostanie odliczona opłata za zwrot - 9,5 zł (w przypadku zwrotu Pocztą Polską) lub 8,36 (w przypadku zwrotu do Paczkomatu)

 

2. Dla Klientów nieposiadających Konta Klienta (zakupy bez rejestracji):

Przesyłkę ze zwrotem należy nadać dowolną, wybraną przez siebie formą dostawy - na adres naszego magazynu (nie do paczkomatu lub punktu odbioru). Koszt takiej przesyłki jest ponoszony przez Klienta.

Ulubiona Bielizna
Ul. Białostocka 9
03-741 Warszawa

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 6805 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Wszystko super!
2024-06-13
Szybko bez problemów!
pixel